LKCA Ontving BK K1 Marathon

Afgelopen weekend was onze club gastheer voor het Belgisch kampioenschap K1 Marathon. Verdeeld over de verschillende reeksen namen 46 kajakkers de start op het Netekanaal voor het BK. De deelnemers kwamen van clubs uit onder andere Kasterlee, Gent, Zwevegem, Neerpelt, Kortrijk, Engreux, Seneffe, Turnhout en uiteraard Lier.

De winnaars zijn :

Heren : (25km)

  • Dries Corrijn (KCCG) – senioren
  • Nick Verduyckt (NWC) – junioren
  • Erwin Smids (NWC) – veteranen I
  • Bart Stalmans (NWC) – veteranen II
  • Jeroen Haarler (KKK) – veteranen III

Dames : (17km)

  • Hanna Plas (NWC) – senioren
  • Roos Broeckx (NWC) – junioren
  • Stien Verlinden (KCCM) – veteranen I
  • Ingrid Van Dijck (KCCM) – veteranen II

De volledige uitslag vind je hier

Er deden ook 3 van onze leden mee . Bij de Junioren behaalde Evert Horemans de 6de plaats. Bij de veteranen III werden onze clubkleuren verdedigt door Viktor Hofman en Herman Van Dooren, Viktor behaalde een knappe 2e plaats en zilver dus, Herman kwam niet veel later als 5de over de meet.

Viktor Hofman op weg naar het zilver bij de Veteranen III
Viktor Hofman (LKCA) op weg naar het zilver bij de Veteranen III