10de Wintercup : Een speciale editie

Vandaag, (16 Januari) organiseerde onze club al voor de 10de keer de Wintercup. En het is een editie geworden die we nog lang zullen onthouden. Door de vele regenval van de afgelopen dagen stond het water op de Nete te hoog om het normale parcours (rond Lier) te varen. Tijdens de voorvergadering is er gestemd geweest over een ander parcours de Eerste optie was over de Nete naar de spoorwegbrug van Duffel varen en stroomopwaarts terug, de tweede optie was enkele toeren op het netekanaal. Er werd (op 2 mensen na) massaal gekozen voor de eerste optie, en zo vertrokken alle deelnemers iets na 12u richting Duffel. De eerste konden hier na 6 km stroomafwaarts al vlug keren om te beginnen aan dezelfde weg terug maar dan stroomopwaarts uiteraard. De eerste deelnemers kwamen ongeveer een halfuur later aan in Anderstad, Lier met een tijd van 57min, De laatste deelnemers kwamen ongeveer 40 min later ook aan. Maar het belangrijkste was dat alle 51 deelnemers de strijd met een sterke wind, De Nete en enkele hagelbuien hadden overwonnen. En dank aan alle LKCA Leden die dit mee mogelijk maakte.

Proficiat aan alle deelnemers en hopelijk tot volgend jaar !

De foto’s kan je alvast hier bekijken

De uitslagen zijn hier te vinden

 

Door de hoge waterstand werd de Wintercup vandaag een beetje vermoeiender dan voorzien. Daarom nog eens een dikke merci aan alle 51 vaarders voor hun deelname, en hopelijk tot volgend jaar ! 😉 .

Geplaatst door Lierse Kayak Club Anderstad op zaterdag 16 januari 2016