Kayak For Life Tocht 2015

Op 20 december organiseert de Kastelse Kayak Klub een kajaktocht van Kasterlee tot de Schorre in Boom (+/- 56 km) tvv het leven in het water. Er zijn verschillende punten om in en uit de tocht te stappen, zo is er ook een aan onze club. Vanaf onze club is het nog ongeveer 19 km tot aan de Schorre, waar de inzamel actie “warmste week” van StuBru ook plaatsvind. Via een sportieve kayaktocht op het water hopen we dan ook een mooi bedrag in te zamelen tvv Sea Sheperd Belgium.¬†Geld inzamelen kan volledig op eigen houtje, door je te laten sponseren per km, per tocht, gewoon een vrije bijdrage, alles kan!
In ons Clubhuis zal binnenkort ook een inzamelbus verschijnen (net zoals bij onze collega’s van Kasterlee) , deze mag goed gevuld worden!

Digitale giften mogen op volgend rekeningnummer:

BE84 9731 2527 8059 

We verzekeren dat al het geld bij de betreffende organistatie terechtkomt en hopen het bedrag van vorig jaar minstens te evenaren! (1200 euro)

inschrijven via volgend formulier:
https://docs.google.com/forms/d/11DFInmoI67dEUPgU6qM3KUmFMdCIF9Oyc9dGWh3B9qk/viewform?usp=send_form
Route:
http://www.routeyou.com/nl-be/route/view/4158034/kano-kajakroute/kayak-for-life-2015

 

Geef een reactie